JavaBlackBelt

Oprogramowanie

Tworzymy oprogramowanie w oparciu o wymagania zamawiającego. Ściśle współpracujemy z klientem już przy najwcześniejszych decyzjach i planach.

Ostatnie projekty programistyczne

Dla naszych klientów tworzymy rozwiązania zgodne z ich oczekiwaniami i usprawniające ich pracę. Poniżej przedstawiamy listę niektórych zrealizowanych projektów.

  • Interfejs pomiędzy systemem firmy Macrologic a SAP. Stworzyliśmy oprogramowanie przekazujące dane dotyczące środków trwałych, stanu magazynu, rozrachunków z kontrahentami.
  • Oprogramowanie przetwarzające dane z systemu mainframe fabryki. Program przygotowuje informacje o importowanych i eksportowanych produktach dla raportów intrastat.
  • System rejestracji ofert składanych klientom oraz zamówień od klientów. Program pozwala m.in. na utrzymywanie informacji kontaktowych, przeglądanie historii ofert, rejestrowanie kolejnych etapów realizacji zamówienia.
  • Oprogramowanie kontrolujące spójność danych wprowadzonych do systemów firmy Wapro - pomiędzy WF-Mag i WF-Fakir oraz WF-Mag i WF-Kaper.
  • Program fakturujący dla niewielkiej firmy. W prosty sposób generuje faktury oraz kontroluje stan należności i zobowiązań. Pozwala także na kontrolę wydatków i zaliczek gotówkowych z pracownikami.
  • System rejestracji czasu pracy dla serwisu komputerowego. Ułatwia rozliczenia z tytułu obsługi informatycznej z klientami oraz serwisantami. Pozwala na wgląd w historię prac związanych z administracją serwerami, rozwiązywaniem problemów użytkowników, reakcjami na awarie itp.

Czekamy na kontakt.