MCSE MCDBA CNE SCNA SCSA

Obsługa informatyczna

Zapewnimy profesjonalną obsługę informatyczną Twojej firmy. Oddamy Ci naszą wiedzę i doświadczenie, a także zaangażowanie i lojalność. Podstawą będzie obustronne zaufanie.

Służymy pomocą na wiele sposobów: kompleksowa obsługa informatyczna, wsparcie etatowego działu IT, okresowe zastępowanie pracowników działu informatyki, doraźna pomoc przy awariach lub problemach, administracja stronami www, uruchamianie rozwiązań telekomunikacyjnych oraz instalacja okablowania sieciowego.

Kompleksowa obsługa informatyczna

Zapewniamy obsługę informatyczną systemom komputerowym, aby firma mogła skoncentrować się na tym, co dla jej rozwoju i funkcjonowania jest najważniejsze.

Przejmujemy odpowiedzialność za wszelkie zagadnienia informatyczne. Stajemy się dyrektorem informatyki, administratorem systemu, administratorem baz danych, specjalistą pomocy użytkownikom. Zapewniamy internetowy i telefoniczny helpdesk.

Obsługa informatyczna pomoże obniżyć Twoje koszty, zapewnić stabilną pracę systemu, zgodną z Twoimi potrzebami, zwiększyć zadowolenie Twoich klientów i pracowników.

Wsparcie dla Twojego działu IT

To naturalne, że pracownicy IT natrafiają na prace, które przekraczają ich możliwości czasowe, lub wyzwania, które wykraczają ponad ich wiedzę i doświadczenie. Na ogół nie jest najlepszym rozwiązaniem inwestowanie w dodatkowe etaty lub szkolenia i rozszerzanie obowiązków pracowników. Doskonałym wyborem może być skorzystanie z outsourcingu IT.

W wielu przypadkach współpracujemy z informatykami pracującymi w firmie na stałe przejmując od nich część obowiązków, wspomagając w bardziej zaawansowanych zadaniach, przeprowadzając wdrożenia lub zmiany, a także wspierając ich w "gorących" okresach.

Obsługa informatyczna firmy może opierać się w części na etatowych pracownikach, którzy zawsze są na miejscu, a w części na specjalistach współpracujących na zasadach outsourcingu.

Zastępstwo urlopowe

Każdemu pracownikowi należy się urlop. Także informatykowi. Tymczasem nawet jego krótka nieobecność może być dla przedsiębiorstwa bardzo trudna lub wręcz katastrofalna. Dobrze jest już zawczasu zaplanować tą sytuację, wybrać odpowiednie zastępstwo i zadbać o przekazanie najważniejszych informacji.

Oferujemy naszą pomoc w trakcie wszelkich nieobecności etatowego informatyka. Możemy tymczasowo przejąć jego obowiązki w czasie urlopu, szkolenia lub przypadków losowych.

Warto też wziąć pod uwagę to, że nie każda nieobecność pracownika działu IT będzie z góry zaplanowana. Choroba lub wypadek mogą spowodować brak obsługi informatycznej z dnia na dzień. Dobrym pomysłem jest stałe wsparcie etatowego informatyka.

Pomoc doraźna

Jesteśmy do dyspozycji w każdej sytuacji, w której możemy służyć naszą wiedzą i doświadczeniem. Gorąco namawiamy do skorzystania z kompleksowej obsługi informatycznej lub stałego wsparcia etatowego działu IT. Niemniej z chęcią pomożemy także doraźnie w przypadku wdrożenia lub nagłej awarii.

Administracja www

Nie pozostawiamy tworzonych stron www własnemu losowi. Zajmujemy się utrzymywaniem sprawnego działania serwerów www, kontrolowaniem bezpieczeństwa, monitorowaniem odwiedzin. Pomagamy w promowaniu i pozycjonowaniu witryn. Zarządzamy zawartością. Tworzymy kolejne rozwiązania rozszerzające funkcjonalność stron www.

Oferujemy administrowanie serwerami www także w przypadku stron www, których nie tworzyliśmy, oraz sererów www, których nie instalowaliśmy.

Telekomunikacja i sieci

Od wielu lat współpracujemy z firmą specjalizującą się w instalowaniu i zarządzaniu centralami telefonicznymi oraz w okablowaniu strukturalnym. Dzięki temu możemy wzbogacić nasze usługi o rozwiązania telekomunikacyjne.

Czekamy na kontakt.